Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani do wyjaśnienia

Data publikacji 19.12.2007

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 69-letniego mężczyzny, którego ciało odnalezione zostało dzisiejszej nocy na jednej z posesji w gm. Rejowiec. Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie wczoraj wieczorem razem z ofiarą spożywali alkohol.

Dzisiejszej nocy dyspozytor pogotowia ratunkowego poinformował dyżurnego Policji, o ujawnieniu na terenie jednej z posesji w gm. Rejowiec zwłok mężczyzny. Zakrwawione ciało 69-latka znajdowało się w odległości kilku metrów od domu.

Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 38-letniego właściciela posesji oraz jego 39-letniego kompana. Obaj mężczyźni w chwili ujawnienia przebywali w pobliskim budynku mieszkalnym. Obaj byli pod wpływem alkoholu - pierwszy z nich miał ponad 0,25 promila alkoholu we krwi, drugi prawie 1,5 promila.

Teraz mężczyźni trzeźwieją w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych przy Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Decyzją prokuratora ciało 69-letniego mężczyzny przewiezione zostało do chełmskiego prosektorium, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 69-latka.
Powrót na górę strony