Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Klon" i 10 przestępców w rękach policji

Data publikacji 19.12.2007

11 członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymali policjanci warszawskiego i białostockiego Centralnego Biura Śledczego. W ręce policjantów wpadł m.in. 26-letni Michał D. ps. "Klon". Mężczyzna jest zamieszany w handel narkotykami. Wcześniej wielokrotnie był zatrzymywany za rozboje i wymuszenia rozbójnicze. Policjanci znaleźli podczas przeszukań amunicję do broni, sterydy i narzędzia służące do dystrybucji narkotyków.

Tym razem policjanci z ostrołęckiego wydziału Zarządu Warszawskiego CBŚ wspólnie z kolegami z CBŚ KGP i Zarządu w Białymstoku CBŚ zatrzymali 11 osób. Policjanci znaleźli w mieszaniach osób zatrzymanych amunicję, sterydy anaboliczne i narzędzia służące do dystrybucji narkotyków. Zabezpieczono pieniądze, złotą biżuterię i samochody o szacunkowej wartości 70 tys. zł.

Wśród zatrzymanych jest lider jednej z podgrup działających w powiecie ostrołęckim – Michał D. ps. Klon. 26-letni mężczyzna był kilkakrotnie zatrzymywany za rozboje z użyciem niebezpiecznych narzędzi i wymuszenia rozbójnicze. Teraz mężczyźnie zarzuca się handel narkotykami. Tuż przed zatrzymaniem "Klon" uciekł z mieszkania i ukrył się w jednym z sąsiednich. Policjanci szybko zatrzymali obu mężczyzn.

Zatrzymania są kontynuacją realizacji sprawy z listopada tego roku. Policjanci w listopadzie zatrzymali 6 członków zorganizowanej grupy przestępczej. Przestępcy handlowali amfetaminą, marihuaną, tabletkami ecstasy. Poza tym zarzuca im się kradzieże samochodów, wymuszenia rozbójnicze, pobicia, kradzieże i włamania w 5 powiatach województwa mazowieckiego (ostrołęckiego, wyszkowskiego, ostrowskiego, wysokiego mazowieckiego i zambrowskiego).

Film "Klon" i 10 przestępców w rękach policji


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik "Klon" i 10 przestępców w rękach policji (format flv - rozmiar 4.56 MB)

Powrót na górę strony