Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Motorowerem wjechał w ciężarówkę

Data publikacji 21.04.2016

Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło przy placu targowym w centrum miasta. Motorowerzysta wyjeżdżający z parkingu wjechał w jadący główną ulicą samochód ciężarowy z naczepą. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca ciężarówki nie zauważył zdarzenia i odjechał.

W poniedziałek (18 kwietnia 2016), tuż po godz. 12, w centrum Łańcuta doszło do zderzenia motoroweru z samochodem ciężarowym, przewożącym w naczepie ponad 20 ton kruszywa. Jak ustalili policjanci motorowerzysta wyjeżdżając z parkingu wjechał wprost w naczepę ciężarówki. Kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył zdarzenia i odjechał w kierunku Rzeszowa.

Kierujący motorowerem doznał obrażeń ciała. Mężczyzna oświadczył, że wskutek usterki motoroweru nie mógł zatrzymać swojego pojazdu.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi, co potwierdziło badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

(KWP Rzeszów /dk)
 
 

Film Motorowerem wjechał w ciężarówkę


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Motorowerem wjechał w ciężarówkę (format flv - rozmiar 3.44 MB)

Powrót na górę strony