Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowy sukces policjanta

Data publikacji 21.04.2016

St. post. Piotr Odważny jest policjantem IV Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. Służbę w mundurze rozpoczął w 2014 roku. Mimo obowiązków służbowych, cały wolny czas poświęca swojej pasji - kickboxingowi. Efektem ciężkich treningów jest kolejne podium na Mistrzostwach Polski

W dniach 15-17.04.2016r. odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule full contact w Piotrkowie Trybunalskim. Wielkopolską Policję w kategorii 67kg reprezentował st. post. Piotr Odważny. W tym roku bronił tytułu Mistrza Polski, wywalczonego przed rokiem w Luboniu.

Policjant stoczył 3 pojedynki.  Pierwszy z zawodnikiem z Krakowa. Walkę wygrał zdecydowanie u wszystkich sędziów na punkty. Dodatkowo przeciwnik był liczony w pierwszej rundzie po kombinacji ciosów bokserskich. Druga walka toczona była z kolegą klubowym Tomaszem Micigorskim, który wcześniejszą walkę skończył przed czasem. Również tutaj sędziowie byli jednogłośni, wskazując policjanta OPP jako zwycięzcę. W finałowym pojedynku, mimo wyrównanego poziomu, zwycięzcą został zawodnik z Zielonej Góry. Wygrał różnicą 3 punktów.

To kolejny sukces st. post. Piotra Odważnego. Na swoim koncie ma kilkanaście triumfów w kraju i na arenie międzynarodowej.

(KWP Poznań /dk)

Powrót na górę strony