Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koszaliński policjant po raz kolejny na podium

Po raz kolejny młodszy aspirant Norbert Borzęcki wykazał się ogromnym talentem i zaledwie kilkanaście dni po niedawnym sukcesie znowu stanął na podium. Tym razem okazał się najlepszym biegaczem wśród przedstawicieli służb mundurowych w półmaratonie, który odbył się w Poznaniu.

17 kwietnia tego roku odbył się 9. PKO Poznań Półmaraton, na którym nie mogło zabraknąć naszego kolegi Norberta Borzęckiego. Policjant z Koszalina startuje w tego typu biegach od ponad dwóch lat. Mimo bardzo wysokiego poziomu sportowego uczestników zawodów i tym razem udało się Norbertowi stanąć na podium.

W trakcie sportowych zmagań koszaliński policjant był stale w czołówce. To pozwoliło mu na zajęcie ostatecznie I miejsca z czasem 1:13:29. W rywalizacji udział wzięło 118 policjantów z całego kraju. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 21 kilometrów.

Norbert przyznał, że bardzo cieszy się z wygranej, jak dodał podczas zawodów pobił swój rekord życiowy o ponad 2 minuty. Zdradził również, że przygotowuje się do kolejnych półmaratonów wśród mundurowych, które odbędą się w sierpniu i wrześniu br.

Norbert Borzęcki otrzymał gratulacje za zajęcie pierwszego miejsca z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie insp. Zenona Atrasa oraz Komendanta Komisariatu I w Koszalinie  mł. insp. Artura Lachowicza.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

(KWP w Szczecinie / ms)

  • Koszaliński policjant po raz kolejny na podium #1
  • Koszaliński policjant po raz kolejny na podium #2
  • Koszaliński policjant po raz kolejny na podium #3
Powrót na górę strony