Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 1,5 kg narkotyków trafiło do policyjnego magazynu

Data publikacji 23.04.2016

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przejęli ponad 1,5 kg narkotyków. Do policyjnego aresztu trafił 25-letni bydgoszczanin. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu obserwowali 25-letniego bydgoszczanina. Okazało się, że mężczyzna jest zagorzałym kibicem bydgoskiej piłki nożnej. To nie były jedyne zainteresowania fana futbolu.

W czwartek (21.04.2016r.) policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy wspólnie z policjantami z Błonia weszli na działkę, na której bydgoszczanin przebywał. Tam, jak ustalili wcześniej mogły być narkotyki. Po przeszukaniu działki i altany, policjanci znaleźli w piwnicy ponad kilogram marihuany, ponad 0,6 kg białego proszku. Tester wskazał, że może to być amfetamina oraz 250 szt. tabletek koloru żółtego i czerwonego. Poza tym policjanci zabezpieczyli elektroniczną wagę, 3 telefony komórkowe, 1.600 złotych i maczetę. Bydgoszczanin trafił do policyjnego aresztu.

W piątek (22.04.2016) policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Błonie przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Zabezpieczone tabletki i pozostałe substancje trafiły do laboratorium kryminalistycznego. Biegły z dziedziny chemii będzie ustalał, czy zabezpieczone tabletki są narkotykami.

Dzisiaj (23.04.2016) prokurator zadecyduje o dalszym losie zatrzymanego. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt dla 25-latka.

(KWP Bydgoszcz /dk)

  • Ponad 1,5 kg narkotyków trafiło do policyjnego magazynu #1
  • Ponad 1,5 kg narkotyków trafiło do policyjnego magazynu #2
  • Ponad 1,5 kg narkotyków trafiło do policyjnego magazynu #3

Film Ponad 1,5 kg narkotyków trafiło do policyjnego magazynu

Pobierz plik Ponad 1,5 kg narkotyków trafiło do policyjnego magazynu (format mp4 - rozmiar 7.1 MB)

Powrót na górę strony