Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka ze Śląska mistrzynią kickboxingu

Słuchaczka katowickiej szkoły policji i policjantka z jednostki w Katowicach posterunkowa Ewa Bulanda zdobyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu. Jest to 16 mistrzostwo naszej zawodniczki i zarazem siódmy kolejno obroniony tytuł mistrzowski w tych zawodach. Ewa Bulanda ma na swoim koncie także liczne sukcesy na poziomie europejskim i światowym. Gratulujemy!

W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu wersji Full contact, w których udział wzięła katowicka policjantka post. Ewa Bulanda - odbywająca szkolenie podstawowe w Szkole Policji w Katowicach.

Posterunkowa w swojej kategorii 48 kg obroniła po raz 7 tytuł Mistrzyni Polski.  Było to 16 Mistrzostwo Polski w kickboxingu w karierze posterunkowej, a na swoim sportowym koncie ma między innymi Vice Mistrzostwo Świata, brązowy medal Mistrzostw Świata w kickboxingu wersji Full contact, Mistrzostwo Europy w kickboxingu, a także 2 złote medale Pucharu Świata i 2 złota Pucharu Europy w tej dyscyplinie.

(KWP Katowice /dk)

 

  • Policjantka ze Śląska mistrzynią kickboxingu #1
  • Policjantka ze Śląska mistrzynią kickboxingu #2
  • Policjantka ze Śląska mistrzynią kickboxingu #3
Powrót na górę strony