Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i mefedron

Data publikacji 25.04.2016

Ponad 3 tysiące zabezpieczonych porcji handlowych narkotyków oraz dwie zatrzymane osoby podejrzane o handel narkotykami, to efekt działań mławskich kryminalnych we współpracy z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP zs. w Radomiu. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to prawie 170 tys. zł.

Wspólna akcja mławskich i mazowieckich policjantów przeprowadzona pod koniec ubiegłego tygodnia, to efekt wcześniej prowadzonych ustaleń operacyjnych. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli w jednym z mieszkań na terenie Mławy ponad 2 tysiące porcji handlowych amfetaminy oraz ponad 1,1 tysiąca porcji mefedronu. Zatrzymano dwie osoby podejrzewane o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. To 38-letni mężczyzna i 27-letnia kobieta, mieszkańcy Mławy. 

W piątek Sąd Rejonowy w Mławie zdecydował o aresztowaniu zatrzymanego mławianina na 2 miesiące. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Zatrzymana kobieta usłyszała zarzuty handlu i posiadania narkotyków. Trwają czynności policji i prokuratury.

(KWP w Radomiu / ms)

Film Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i mefedron

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i mefedron (format flv - rozmiar 6.89 MB)

Powrót na górę strony