Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

I miejsce świętokrzyskich policjantów

Data publikacji 26.04.2016

Policjanci po niezwykle emocjonujących rozgrywkach zwyciężyli w „XVI Halowych Mistrzostwach Radnych i Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kieleckiego”. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Chęcinach.

Wydarzenie sportowe przyciągnęło wielu kibiców do Hali Sportowo-Widowiskowej „Pod Basztami”, a rywalizacja podczas wszystkich meczów była niezwykle zacięta. Zawodnikom podczas rozgrywek towarzyszył duch walki, lecz w myśl zasady fair play.

Do mistrzostw przystąpiło wiele drużyn m.in. Starostwa Powiatowego w Kielcach, Urzędu Gminy Bieliny, Aresztu Śledczego w Kielcach, Urzędu Gminy w Nowej Słupi, Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach, Gminy Łopuszno, czy Urzędu Gminy w Mniowie.

Jednak mecz finałowy należał do reprezentacji starostwa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Przewidziany czas na rozgrywkę nie wyłonił zwycięzcy, dlatego sędzia zadecydował o rzutach karnych. Policjanci wygrali mecz z wynikiem 6:5.

Na zakończenie starosta kielecki Michał Godowski wraz z burmistrzem gminy i miasta Chęciny Robertem Jaworskim dokonali uroczystego odznaczenia triumfatorów tegorocznych rozgrywek.

(KWP Kielce /dk)

  • I miejsce świętokrzyskich policjantów #1
  • I miejsce świętokrzyskich policjantów #2
  • I miejsce świętokrzyskich policjantów #3
Powrót na górę strony