Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł podczas kontroli, miał ponad 6 kg marihuany

Data publikacji 27.04.2016

Ponad 6 kilogramów marihuany przewoził 43-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Nielegalny ładunek, w bagażniku toyoty, ujawnili policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (24 kwiatnia 2016), policjanci ruchu drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej, pełnili służbę na drogach województwa. Po godz. 19, w podrzeszowskiej Stobiernej, policyjny patrol zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę toyoty yaris. Za kierownicą samochodu siedział 43-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego.
 
Podczas sprawdzania pojazdu, w bagażniku, uwagę policjantów przykuł podejrzany ładunek. W tekturowym pudle znajdowały się woreczki wypełnione marihuaną. Przeszukano wnętrze samochodu wykorzystując do tego psa przeszkolonego do wykrywania narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ponad 6 kilogramów marihuany, której czarnorynkową wartość oszacowano na około 180 tys. złotych. 
 
Mężczyzna został już przesłuchany w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz sąd rozpatrzy wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania.

(Rzeszów /dk)
 
 

  • Wpadł podczas kontroli, miał ponad 6 kg marihuany #1
  • Wpadł podczas kontroli, miał ponad 6 kg marihuany #2
  • Wpadł podczas kontroli, miał ponad 6 kg marihuany #3

Film Wpadł podczas kontroli, miał ponad 6 kg marihuany

Pobierz plik Wpadł podczas kontroli, miał ponad 6 kg marihuany (format mp4 - rozmiar 6.61 MB)

Powrót na górę strony