Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbierał skradzione wcześniej auto - wpadł na gorącym uczynku

Data publikacji 27.04.2016

Policjanci z Gubina odzyskali w poniedziałek skradziony z terenu Niemiec samochód marki VW T5 wartości 60 tysięcy złotych. Do tej sprawy zatrzymany został 40-latek podejrzewany o kradzież tego pojazdu. W momencie zatrzymania mężczyzna demontował auto.

Gubińscy policjanci po otrzymaniu informacji, iż na terenie Niemiec doszło do kradzieży samochodu VW T5 i mając podejrzenie, że skradzione auto może znajdować się na terenie Gubina natychmiast przystąpili do poszukiwania pojazdu oraz osób odpowiedzialnych za jego kradzież.

Funkcjonariusze po ustaleniu, gdzie może znajdować się auto, weszli do środka pomieszczenia. Zaskoczonego mężczyznę naszli w chwili demontażu pojazdu. Ponadto w pomieszczeniu znajdowały się części i narzędzia z innych pojazdów, komputery samochodowe, opony, poduszki powietrzne oraz zagłuszacz GPS, który w chwili najścia kryminalnych był włączony.

Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. Po przesłuchaniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do pojazdu. Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawami, zastosował wobec 40-latka dozór Policji.  Teraz grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 (KWP Gorzów Wlkp. / mm)

  • policjant trzyma zagłuszacz GPS
  • policjant prezentuje części skradzionych pojazdów
  • policjant w skradzionym pojeździe
  • policjant wyjmuje z auta skradzione części pojazdów
  • policjant ogląda części aut i narzędzia używane przez złodzieja
  • policjant ogląda skradziony pojazd

Film Rozbierał skradzione wcześniej auto. Został zatrzymany na gorącym uczynku

Pobierz plik Rozbierał skradzione wcześniej auto. Został zatrzymany na gorącym uczynku (format mp4 - rozmiar 16.67 MB)

Powrót na górę strony