Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli wymierzyć "karę” kierowcy za zajechanie drogi

Data publikacji 28.04.2016

Policjanci z Tychów zatrzymali trzech mężczyzn za agresywne zachowanie wobec kierowcy z samochodu, który rzekomo zajechał im drogę. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Grozi im do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj (27 kwietnia 2016) około 11.30 w Tychach na ulicy Katowickiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu kierowcy do którego miało dojsc na drodze. Jak wstępnie ustalili mundurowi, z pojazdu marki Lublin wysiadło trzech mężczyzn, którzy poturbowali kierującego volvo.

Mężczyźni mieli siłą wyciągnąć tyszanina z samochodu, szarpać go i bić, chcąc wymierzyć mu „karę” za zajechanie im wcześniej drogi. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy zatrzymali trzech napastników wieku 18, 33 i 37 lat. W związku z przejawem agresji zatrzymanych mężczyzn wobec kierowcy volvo, 37-letni tyszanin doznał ogólnych obrażeń ciała. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Po wyjaśnieniu stróżom prawa całego zajścia, o ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 2 lat więzienia.

(KWP Katowice /dk)

Film Chcieli wymierzyć "karę” kierowcy za zajechanie drogi

Pobierz plik Chcieli wymierzyć "karę” kierowcy za zajechanie drogi (format mp4 - rozmiar 16.39 MB)

Powrót na górę strony