Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci nagrodzeni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie

Data publikacji 28.04.2016

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu – insp. Arkadiusz Golanowski, doceniając szczególne zaangażowanie w służbie, profesjonalizm i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych wyróżnił i nagrodził policjantów z KWP we Wrocławiu, KPP w Głogowie i KP w Gryfowie Śląskim. Policjanci poprzez podjęte działania przyczynili się m. in. do zatrzymania osób podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków i wywołanie alarmu bombowego w kopalni na terenie pow. głogowskiego.

Ośmiu funkcjonariuszy Wydziałów ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców i Sztabu Policji KWP we Wrocławiu oraz policjantów z Wydziału Kryminalnego KPP w Głogowie i Dyżurnego KP w Gryfowie Śląskim zostało wyróżnionych i nagrodzonych za szczególne zaangażowanie w służbie i wzorowe wykonywaniem swoich obowiązków. 

Wyróżnienia i nagrody funkcjonariusze odebrali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusza Golanowskiego. Ich determinacja i profesjonalizm przyczyniły się m. in. do zatrzymania osób podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz osób które wywołały alarm bombowy w kopalni na terenie pow. głogowskiego.

(KWP Wrocław /dk)

  • Policjanci nagrodzeni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie #1
  • Policjanci nagrodzeni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie #2
  • Policjanci nagrodzeni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie #3
Powrót na górę strony