Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce sierżanta Rafała Rissa na turnieju Paris Open

Sierżant Rafał Riss z katowickiego oddziału prewencji przywiózł kolejny medal z zawodów w Ju-Jitsu. Tym razem wziął udział w turnieju Paris Open we Francji i zdobył srebrny krążek. Dzięki tak wysokiej lokacie ma duże szanse, aby zakwalifikować się na X Światowe Igrzyska Sportowe „The World Games” organizowane w przyszłym roku we Wrocławiu.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że sierżant Rafał Riss przywozi medal z każdych zawodów w Ju-Jitsu w jakich startuje. Nie inaczej było i tym razem. Policjant zdobył srebrny medal w zawodach Paris Open we Francji. W finale kategorii +94kFighting System zmierzył się z reprezentantem Federacji Rosyjskiej. Po emocjonującej i zaciętej walce stanął na drugim stopniu podium.

Zawody Paris Open są kolejnym etapem do uzyskania kwalifikacji, pozwalających na start w X Światowych Igrzyskach Sportowych „The World Games”, organizowanych w przyszłym roku we Wrocławiu. Jest to prestiżowa impreza sportów nieolimpijskich, ciesząca się ogromną popularnością na całym świecie i skupiająca kilka tysięcy zawodników, reprezentujących różne dyscypliny.

Sierżantowi Rafałowi Rissowi oraz całej reprezentacji Polski serdecznie gratulujemy i życzymy upragnionych przepustek na wrocławski turniej.

(KWP w Katowicach / ms)

  • dyplom
    grapplerinfo.pl
  • zawodnicy
    grapplerinfo.pl
  • sierżant Rafał Riss
    grapplerinfo.pl
Powrót na górę strony