Zaginiona 22-latka odnaleziona - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiona 22-latka odnaleziona

Data publikacji 18.05.2016

Dzięki szybkim i sprawnym działaniom odnaleziono zaginioną 22-latkę. Młoda kobieta wyszła z domu na spacer w miniony wtorek. Po ponad dwugodzinnych poszukiwaniach terenu leśnego o powierzchni około 1000 hektarów 22-latka szczęśliwie została odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzicom.

Wczoraj (17 maja 2016) około godziny 19.00 wysokomazowieccy policjanci zostali zaalarmowani o zaginięciu 22-latki, mieszkanki jednej z pobliskich wsi. Z relacji matki dziewczyny wynikało, że jej niepełnosprawna córka wyszła późnym popołudniem z domu i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Kobieta twierdziła, że córka może znajdować się w pobliskim lesie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, w których oprócz funkcjonariuszy Policji wzięli udział także strażacy, 19-to osobowa grupa ratowników ze Służby Pomocy Ratowniczej Nadzieja z Łomży oraz mieszkańcy wsi i rodzina.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano także policyjnych przewodników z psami tropiącymi z Białegostoku i wysokomazowieckiej komendy Policji. Zarówno policjanci jak i inni biorący udział w akcji dokładnie sprawdzali teren. Około godzinie 21.30, w lesie liczącym około 1000 hektarów, myśliwy biorący udział w działaniach odnalazł zaginioną 22-latkę. Kobieta została przekazana załodze karetki pogotowia, a następnie rodzicom.

(KWP Białystok /dk)

Powrót na górę strony
Polska Policja