Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym

Data publikacji 21.05.2016

Na kortach będzińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się dzisiaj Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym. Zawody reaktywowane po trzy letniej przerwie zorganizowane zostały przez Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Będzina.

Od czwartkowego poranku na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie trwały Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym organizowane w ramach piętnastej Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej.

We wczorajszych eliminacjach wystartowało 24 zawodników reprezentujących Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach, Szkołę Policji w Katowicach, komendy miejskie i powiatowe z Będzina, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Katowic, Rudy Śląskiej, Żor i Żywca. Ponadto w zmaganiach sportowych wzięli udział ze swoimi dawnymi kolegami trzej emeryci policyjni.

W finale rozgrywanym w dzisiejsze południe Michał Galus reprezentujący Komendę Miejską Policji w Rudzie Śląskiej podobnie jak trzy lata temu okazał się lepszy od Michała Darkowskiego policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. W meczu o trzecie miejsce sukces odniósł pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Czeladzi Mariusz Piórek. W pokonanym polu pozostawił policyjnego emeryta Andrzeja Burego. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale z rąk Naczelnik Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Wiceprezydent Miasta Będzina oraz Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie. 

(KWP Katowice / mm)

  • zawodnik podczas zagrywki
  • zawodnicy podczas rozgrywki
  • wręczanie dyplomów
  • zawodnicy otrzymują brawa
  • zwycięzcy turnieju
  • zawodnicy i organizatorzy

Film Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym

Pobierz plik Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym (format mp4 - rozmiar 25.08 MB)

Powrót na górę strony