Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny finał spotkania

Data publikacji 23.05.2016

Piątkowe spotkanie skończyło się dla 54-latka tragicznie. Mężczyzna został ugodzony nożem, pomimo reanimacji zmarł. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 66-latek decyzją sądu trafi na 3 miesiące do aresztu.

W piątek po południu (20.05.br.) dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o zakrwawionym mężczyźnie leżącym przy jednej z posesji na terenie gminy Ostrów Mazowiecka. Na miejsce natychmiast pojechał patrol. Mężczyźnie została udzielona pierwsze pomoc, następnie został przewieziony do szpitala. Jednak mimo reanimacji, 54-latek zmarł. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna tego dnia pił alkohol wspólnie z dwoma znajomymi. Podczas spotkania doszło do kłótni. W pewnym momencie 66-latek wziął nóż i ugodził nim kolegę.

Policjanci do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn, 66- i 52-latka. Obydwaj byli nietrzeźwi. Pierwszy miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast drugi niemal 2. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

W niedzielę decyzją sądu wobec 66-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

KWP w Radomiu / ig

Powrót na górę strony