Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe, zatrzymany trafił do aresztu

Data publikacji 24.05.2016

Ponad 2200 tabletek na potencję, ponad 180 sztuk tabletek psychotropowych zabezpieczyli policjanci z wolskiego zespołu wywiadowczego u 45-letniego Adama S. Mężczyzna ukrywał nielegalne tabletki w pojeździe. 45-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu Adam S. został objęty policyjnym dozorem.

Dzięki czujności policjantów zostały ujawnione i zabezpieczone ukryte w torebkach foliowych ponad 2200 sztuk tabletek na potencję, ponad 180 sztuk tabletek psychotropowych i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ich posiadanie. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez Adama S. funkcjonariusze znaleźli kolejne substancje, które będą jeszcze zbadane. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy i telefony komórkowe oraz pieniądze w wysokości 630 złotych na poczet przyszłych kar.

45-latek  został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.  Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z wolskiej komendy. Adam S. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz posiadania tabletek zabronionych prawem. Decyzją sądu mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

(KSP /dk)

  • Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe #1
  • Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe #2
  • Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe #3
  • Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe #4
  • Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe #5
  • Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję i psychotropowe #6
Powrót na górę strony
Polska Policja