Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował autobus i kierowcę

Data publikacji 24.12.2007

Agresywnego mężczyznę, który próbował dostać się do stojącego na pętli autobusu, zatrzymali policjanci z warszawskiej Woli. Jerzy A. najpierw kopał w drzwi autobusu, a następnie zaatakował interweniującego kierowcę. 42-latek spędził noc w izbie wytrzeźwień.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 22:00 na pętli autobusowej przy ulicy Tunelowej. Gdy kierowca autobusu zakończył jeden z kursów i zatrzymał się na przerwę, do pojazdu zaczął dobijać się pijany mężczyzna. Niecierpliwy pasażer, nie mogąc dostać się do wnętrza autobusu, kopał i uderzał w drzwi.

Gdy kierowca zainterweniował chcąc uspokoić agresywnego pasażera, ten całą złość wyładował na nim. Jerzy A. kilkakrotnie uderzył kierowcę w twarz i klatkę piersiową. Przypadkowi przechodnie widząc zajście natychmiast zadzwonili na alarmowy numer Policji. Po chwili na miejscu byli patrolowcy z komendy na Woli, którzy zatrzymali 42-latka. Jerzy A. został przewieziony do izby wytrzeźwień. Mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile alkoholu.

Powrót na górę strony