Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie swoją przygodę ze szkoleniem zawodowym podstawowym zakończyli pierwsi w tym roku funkcjonariusze. W skróconym kursie udział wzięli policjanci – absolwenci szczycieńskiej Uczelni oraz osoby, które zaliczyły test wiedzy obejmujący treści kształcenia ze szkolenia podstawowego.

2 czerwca 2016 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyło się zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego  dla policjantów, absolwentów wybranych kierunków studiów oraz osób, które zaliczyły test wiedzy obejmujący treści kształcenia ze szkolenia zawodowego podstawowego.

Uroczystego zakończenia kursu dokonała Pani insp. dr Danuta Bukowiecka – Zastępca Komendanta-Prorektor WSPol. Pani Komendant-Prorektor pogratulowała policjantom ukończenia tego trudnego, choć skróconego o miesiąc kursu. W słowach skierowanych do funkcjonariuszy podkreślała, że jest przekonana, iż trud włożony przez ostatnie miesiące w naukę, przyswajanie nowych umiejętności nie pójdzie na marne. Wyraziła również nadzieję, że policjanci kończący szkolenie będą dobrze służyć Ojczyźnie, a przede wszystkim obywatelom, kierując się dobrem, empatią, ale i wyrozumiałością.

Po przemówieniu Pani insp. dr Danuta Bukowiecka wręczyła funkcjonariuszom dyplomy ukończenia szkolenia podstawowego.

Podczas uroczystości głos zabrała również przedstawicielka kursantów, która podziękowała obecnej na auli kadrze pedagogicznej WSPol za trud włożony w ich naukę, za przekazaną wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności. Policjantka podkreślała, że czas spędzony w szczycieńskiej uczelni był wyjątkowym czasem, pełnym wspaniałych momentów. W imieniu funkcjonariuszy obiecała, że postarają się nie zawieść pokładanych w nich nadziei, a także pielęgnować i kultywować przekazane przez starszych kolegów wartości.

(WSPol Szczytno / ms)

  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #1
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #2
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #3
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #4
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #5
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #6
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #7
  • Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego #8
Powrót na górę strony