Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany przez CBŚP za handel narkotykami

Data publikacji 04.06.2016

Ponad 1,6 kg marihuany i 34 g amfetaminy o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. złotych zabezpieczyli policjanci CBŚP z Białegostoku w mieszkaniu 27-letniego mieszkańca Zambrowa. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i usłyszał w prokuraturze zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, handlu i uprawy konopi. Za te czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze białostockiego CBŚP uzyskali informacjęo tym, że jeden z mieszkańców Zambrowa zajmuje się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.  Policjanci ustalili, że nielegalnym procederem zajmuje się 27-letni mężczyzna, mieszkaniec Zambrowa.

Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę i zatrzymali Pawła W., a następnie przeszukali miejsca jego zamieszkania. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad  1,6  kg marihuany i 34 gramy amfetaminy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 50 tys.  złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli również kompletny sprzęt do uprawy konopi.

Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono w zambrowskiej prokuraturze zarzuty m.in. posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, jak również handlu i uprawy konopi.

Sąd Rejonowy  w Zambrowie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

(CBŚP / mw)

Powrót na górę strony