Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awanturnicy w "oku" kamery

Data publikacji 24.12.2007

W ręce policjantów z Mokotowa wpadła wczoraj grupa podchmielonych młodych ludzi. Wszyscy zostali zatrzymani wkrótce po tym, jak na jednym z przystanków autobusowych przy Wołoskiej doszło między nimi do bójki. Całe zdarzenie nagrała kamera miejskiego monitoringu.

Dochodziła godzina 12:00, gdy pracownik monitoringu miejskiego zauważył piątkę młodych ludzi na jednym z przystanków autobusowych przy ul.Wołoskiej. W pewnym momencie doszło między nimi do awantury. Jeden z młodzieńców uderzył w twarz przebywającą z nimi dziewczynę. Po chwili wywiązała się bójka. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego.
Operator monitoringu poinformował o wszystkim mokotowskich policjantów. Po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Po chwili funkcjonariusze byli już na miejscu, gdzie zastali agresywne towarzystwo. Damian K. (19 lat), Cezary G. (17 lat), Monika D. (15 lat), Wojciech D. (17 lat) i Maciej S. (21 lat) zostali zatrzymani. Wszyscy trafili na komendę przy Malczewskiego, gdzie poddano ich badaniu alkomatem. Okazało się, że tylko 16- latka była trzeźwa.

Zatrzymani awanturnicy spędzili noc w policyjnym areszcie, a nieletnia dziewczyna została przekazana pod opiekę rodziców. Dziś okoliczności sprawy będą wyjaśniać dochodzeniowcy z Mokotowa. Wkrótce winni usłyszą zarzuty.

Powrót na górę strony