Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Obnażał się przed dziećmi, przed szkołą

Data publikacji 10.06.2016

Policjanci z Bielan zatrzymali 43-latka, który obnażał się przed dziećmi. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak policję powiadomił przypadkowy świadek. Sylwestrowi K. grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec zatrzymanego 3 miesięczny areszt.

Dyżurny komendy z warszawskich Bielan został powiadomiony o mężczyźnie obnażającym się przed dwiema dziewczynkami, przed szkołą przy ulicy Wrzeciono. Natychmiast pod wskazany adres skierował załogę mundurowych.  

Funkcjonariusze w niedalekiej odległości od szkoły zatrzymali Sylwestra K. Mężczyzna został przewieziony do bielańskiej komendy. W wyniku podjętych czynności operacyjnych, we współpracy z Prokuraturą Rejonową Warszawa Żoliborz ustalono, że 43-latek w ciągu ostatnich trzech lat, czterokrotnie dopuścił się podobnych czynów.

Sylwestrowi K. już przedstawione zostały zarzuty. Zgodnie z obowiązującym prawem, osobie która dopuszcza się wobec małoletniego poniżej lat 15 innej czynności seksualnej, grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu, na okres 3 miesięcy.

(KSP /dk)

Powrót na górę strony