Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli w trakcie włamania

Data publikacji 27.12.2007

Dwóch 16-latków i 17-latka zatrzymali policjanci z Pruszkowa. Młodzi mężczyźni wpadli w trakcie włamania do Fiata 126p. W czasie oględzin auta, mundurowi ujawnili uszkodzony zamek i zerwaną osłonę kierownicy. W samochodzie brakowało radioodtwarzacza. Adam K. i Łukasz Z. trafili do policyjnej izby dziecka. Ich kompan, Adrian K. spędził noc w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, po godzinie 19:00. Przypadkowy przechodzień zauważył trzech młodych mężczyzn, którzy kręcili się przy samochodach zaparkowanych w pobliżu ulicy Ceramicznej. Dyżurny natychmiast po otrzymaniu informacji wysłał w to miejsce patrol.

Gdy mundurowi pojawili się na ulicy Ceramicznej, zauważyli trzech mężczyzn odbiegających od zaparkowanego w pobliżu Fiata 126p. Policjanci podjęli pościg i po chwili zatrzymali Adriana K., Łukasza Z. oraz Adama K. W trakcie oględzin samochodu funkcjonariusze ujawnili w drzwiach od strony pasażera uszkodzony zamek. W aucie zerwana była osłona kolumny kierownicy i brakowało radioodtwarzacza.

16-letni Adam K i Łukasz Z trafili do policyjnej izby dziecka. Młodzi mężczyźni będą odpowiadać przed sądem dla nieletnich. Adrian K., który ukończył już 17 lat i jest traktowany jak osoba dorosła, trafił do policyjnego aresztu. O jego losie zadecyduje sąd karny.

Powrót na górę strony