Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał zjeść za darmo

Data publikacji 27.12.2007

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali Szymona S. 24-latek zawitał do jednej z miejscowych restauracji, jednak po posiłku nie zamierzał uregulować rachunku. W trakcie interwencji mężczyzna nie chciał stosować się do poleceń funkcjonariuszy, a doprowadzany z radiowozu do komendy próbował uciekać.

Wczoraj około godziny 21:00 policjanci z Pruszkowa otrzymali wezwanie do jednej z miejscowych restauracji. Na miejscu obsługa wskazała funkcjonariuszom mężczyznę, który odmawiał uiszczenia rachunku za zjedzony posiłek. Na widok mundurowych Szymon S. zareagował agresją. 24-latek ubliżał funkcjonariuszom, odmawiał opuszczenia lokalu i podania swoich danych. W końcu zaczął szarpać się z jednym z interweniujących policjantów. Mężczyzna został szybko obezwładniony i doprowadzony do radiowozu. Kiedy policyjne auto zatrzymało się przy komendzie, Szymon S. wysiadając z samochodu odepchnął funkcjonariusza, próbując uciec. Po raz drugi przecenił swoje szanse.

Sprawdzenie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał we krwi 2,34 promila alkoholu. Wkrótce za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Powrót na górę strony