Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy 17-latek włamał się do kilku samochodów

Data publikacji 27.12.2007

Policjanci zatrzymali 17-latka, który usiłował ukraść samochód i uszkodził trzy inne pojazdy na legnickim parkingu. Wpadł na gorącym uczynku, kiedy wybił szybę w osobowym renault i ukradł z auta trzy puszki piwa. Jak się okazało, był pijany. Teraz za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

Dochodziła godzina 4.00, gdy policjanci pełniący służbę w centrum Legnicy zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Młody chłopak od dłuższego czasu kręcił się po parkingu. Nagle, sadząc, że nikt go nie obserwuje, wybił szybę w osobowym renault i ukradł znajdujące się wewnątrz trzy puszki piwa. Od razu został zatrzymany. Policjanci sprawdzili samochody zaparkowane w najbliższej okolicy. Wtedy okazało się, że włamano się również do trzech innych aut. Funkcjonariusze stwierdzili, że pojazdy mają uszkodzone wkładki zamków lub wybite szyby.

Już w komendzie zatrzymany 17-latek przyznał się do włamań. Złodziejowi postawiono zarzuty kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony