Zatrzymany do sprawy zabójstwa został tymczasowo aresztowany - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany do sprawy zabójstwa został tymczasowo aresztowany

Data publikacji 15.06.2016

Kryminalni z Nakła zatrzymali 26-latka do sprawy zabójstwa kobiety w jednej z miejscowości w gminie Kcynia. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o znalezieniu ciała 80-letniej kobiety zamieszkującej w jednej ze wsi w gminie Kcynia, dyżurny policji odebrał w piątek (10.06.2016) wieczorem. Pracujący na miejscu znalezienia zwłok policjanci ustalili, że do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby.

Nad rozwikłaniem sprawy pracowali wspólnie kryminalni z Komendy Powiatowej z Nakła i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Przełom w sprawie nastąpił w niedzielę (12.06.2016). Mundurowi ustalili i zatrzymali podejrzewanego o dokonanie zbrodni 26-letniego mieszkańca tej samej miejscowości. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj (14.06.2016) zostanie on doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

AKTUALIZACJA (15.06.2016):

Prokurator przychylił się do wniosku policjantów i wystąpił do sądu o aresztowanie 26-latka. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy zadecydował, że najbliższe 3 miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

(KWP Bydgoszcz /dk)

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja