Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy lata ukrywał się w schowku

Data publikacji 28.12.2007

Od kilku lat skutecznie ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany dwoma listami gończymi za pobicia, rozboje i włamania. Wczoraj kryminalni z Pucka zatrzymali go w mieszkaniu jego konkubiny. Jak się okazało, Adam D. ukrywał się w specjalnie skonstruowanej skrytce za szafą. Tam skulonego znaleźli go policjanci. Mężczyzna już trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

W ostatnich tygodniach na celowniku kryminalnych z Pucka znalazł się 27 – letni Adam D. Mężczyzna od kilku lat poszukiwany był dwoma listami gończymi za pobicia, rozboje i kradzieże z włamaniem. Policjanci pracujący nad tą sprawą wpadli na jego trop kilka dni temu. Kryminalni ustalili, że przestępca prawdopodobnie ukrywa się w mieszkaniu swojej konkubiny.

Punktualnie o 6 rano policjanci oraz funkcjonariusze straży granicznej z Władysławowa wkroczyli do wytypowanego lokalu. Przeszukali mieszkanie, jednak Adama D. w nim nie było. Jego konkubina oświadczyła, że nie ma go w domu i nie wie gdzie przybywa. Funkcjonariusze jednak nie dali za wygraną. Policyjne doświadczenie podpowiadało im, że „coś tu nie gra”. Wkrótce okazało się, że mieli rację. Poszukiwany przestępca ukrywał się bowiem w specjalnie skonstruowanej skrytce. W jednym z pomieszczeń stojąca przy ścianie szafka miała rozsuwaną tylną część, która dodatkowo zamykana była od wewnątrz. W środku policjanci znaleźli skulonego Adama D.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Tam spędzi najbliższe miesiące.

Powrót na górę strony