Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla włamywaczy

Data publikacji 28.12.2007

W ręce kryminalnych z Ursynowa wpadło dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie 5 włamań do mieszkań. Ich łupem padała biżuteria, drobny sprzęt elektroniczny i pieniądze. Teraz najbliższe 3 miesiące Robert I. i Michał P. spędzą w areszcie.

W związku z uzyskanymi informacjami dotyczącymi kilku włamań do mieszkań na Ursynowie, kryminalni z komisariatu przy Janowskiego zaczęli drobiazgowo analizować zebrane materiały. Z ich ustaleń wynikało, że sprawcy za każdym razem działali podobnie. Najpierw obserwowali wytypowane mieszkanie, a następnie wchodzili do środka przez uchylone okno lub drzwi balkonowe. Ich łupem padały pieniądze, biżuteria i sprzęt elektroniczny.

Wkrótce praca operacyjna policjantów przyniosła oczekiwane efekty. Michał P. (23 lata) i Robert I. (18 lat) zostali zatrzymani. Obaj przyznali się do dokonania 5 włamań do mieszkań na terenie Ursynowa. Teraz najbliższe 3 miesiące włamywacze spędzą w areszcie.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Prawdopodobnie zatrzymani mężczyźni włamywali się do mieszkań na terenie całej Warszawy. Wkrótce obaj odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Powrót na górę strony