Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Hiszpańskie złoto trafiło do policjantów z pomorza

Mł. insp. Janusz Skosolas – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pucku wspólnie z kom. Grzegorzem Tomczakiem – wykładowcą Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wzięli udział w tegorocznej VI edycji Europejskich Igrzysk Policjantów i Strażaków Europen Police i Fire Games, które odbywają się w Hiszpanii. Mundurowi wspólnie zdobyli złoty medal w konkurencji drużynowej.

Reprezentanci polskiej policji wzięli udział w największej na świecie imprezie sportowej dla przedstawicieli służb mundurowych- policji, straży pożarnej, służby więziennej, a także straży granicznej czyli European Police & Fire Games.

Pośród startujących znalazł się również mł.insp. Janusz Skosolas – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pucku.

Podczas konkurencji łącznie trzeba było przebiec 3 km, oddając po każdym przebytym 1 km, 6 strzałów do tarczy z odległości 15m.

kom. Grzegorz Tomczak- wykładowca Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie okazał się najlepszy w biathlonie zdobywając złoto w kat. Wiekowej 40+ natomiast mł.insp. Janusz Skosolas zdobył srebrny medal w kat. wiekowej +45. Łączny wynik zawodników z Polski pozwolił na zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej i zdobycie złotego medalu.

(KWP Gdańsk / mm)

  • zwycięzka drużyna z Polski
  • zwycięzcy zawodów
Powrót na górę strony