Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca uszkodził trzy samochody

Data publikacji 29.12.2007

Wywiadowcy z Wrocławia zatrzymali nietrzeźwego 19-latka, który podczas nocnej eskapady ulicami Wrocławia uszkodził trzy inne pojazdy. Ponadto jechał autem i nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów. Policjanci ustalają teraz pokrzywdzonych i badają, jakie straty wyrządził pijany kierowca.

Dochodziła godzina 4.00, gdy do funkcjonariuszy z komendy miejskiej we Wrocławiu dotarła informacja o tym, że na ulicy Słowiańskiej prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca jeździ samochodem. Mężczyzna podczas manewrów uszkodził kilka innych pojazdów. Funkcjonariusze już po chwili byli na miejscu. Tu zauważyli pędzącego poloneza caro. Natychmiast postanowili wylegitymować kierowcę. W czasie interwencji policjanci od razu poczuli od 19-letniego mieszkańca Wrocławia alkohol. Przeprowadzone badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Młody chłopak był pijany, siadł za kółkiem mając blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że kierował on samochodem bez wymaganych dokumentów. Od razu został więc zatrzymany.

Jak ustalili funkcjonariusze, pijany kierowca w trakcie swojego wojażu po ulicach Wrocławia uszkodził trzy zaparkowane na chodniku pojazdy. Obecnie śledczy szukają pokrzywdzonych i określają straty wyrządzone przez pijanego szofera.

Powrót na górę strony