Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w hardkorowym biegu

Data publikacji 04.07.2016

Sierż. szt. Karina Kubara-Grabska z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu zajęła drugie miejsce w kategorii „służb mundurowych” w biegu „Hunt Run”, który odbył się w miniony weekend w Bałtowie. Bieg został objęty patronatem przez świętokrzyskich i mazowieckich związkowców z Policji i Straży Granicznej.

Bieg w Bałtowie należy do najtrudniejszych biegów przełajowych w kraju. W tym roku przez zawodnikami było 12 km bagien, rzek, wspinaczki po górach, przepraw kanałami, czy też monstrualna ślizgawka. Na starcie zawodów stanęło 1500 uczestników z całego kraju.

W tym roku po raz pierwszy pojawiła się kategoria „służby mundurowe”, którą patronatem objął Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu oraz Oddziałowa Organizacja Związkowa NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej. Wsparcia w organizacji biegu udzielił także ZW NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

Po zsumowaniu wyników okazało się, iż drugie miejsce w hardkorowym wyzwaniu biegowym wśród służb mundurowych zajęła Karina Kubara-Grabska z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu. W pierwszej dwudziestce znaleźli się natomiast Wojciech Madej z Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu oraz Paweł Grabski Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu, a na kolejnych miejscach Tomasz Śpiewak i Rafał Bartosiński z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, a także Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu. Start radomskiej drużyny w biegu wsparł POP GYM Sport & Health Club.

(KWP Radom / mm)

  • uczestnicy biegu, zdobywczyni II miejsca z pucharem w mundurze
  • zawodnicy na trasie - przeprawa przez wodę
  • zawodnicy na trasie - pokonywanie toru przeszkód
Powrót na górę strony