Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w długopisie

Data publikacji 31.12.2007

Wywiadowcy z metra zatrzymali dwóch 16 latków, którzy mieli przy sobie marihuanę. Jeden z nich myślał, że przechytrzy policjantów i narkotyki ukrył w długopisie. Doświadczenie wzięło górę i obaj zostali zatrzymani. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Około godziny 15.00 policjanci ubrani po cywilnemu pełnili służbę w kolejce metra. W pewnym momencie zauważyli dwóch młodych chłopców, którzy nerwowo się zachowywali. W pewnym momencie jeden z nich podał coś drugiemu i ten szybko to schował. Funkcjonariusze wiedzieli, że coś jest „na rzeczy”, dlatego wylegitymowali młodzieńców. W trakcie kontroli okazało się, że obaj mają przy sobie narkotyki. Jeden z nich schował marihuanę w kieszeni, drugi w... długopisie. Skręconą bibułkę razem z suszem ukrył w pisaku. Zapewne myślał, że to idealne miejsce, żeby schować środki odurzające. I w tym przypadku policyjne doświadczenie i intuicja wzięły górę.

Mateusz W. i Robert D. zostali zatrzymani. Funkcjonariusze o całym zdarzeniu poinformowali rodziców chłopców, a sprawę przekazali policjantom ze Śródmieścia. O dalszym losie Mateusza W. i Roberta D. zadecyduje teraz sąd.

Powrót na górę strony