Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awanturnik uszkodził dystrybutory z paliwem

Data publikacji 31.12.2007

Policjanci z Niska interweniowali wczoraj w związku z awanturą, do której doszło na stacji benzynowej w Dąbrówce. Kilku młodych mężczyzn pobiło najpierw klienta baru, a podczas szarpaniny zniszczyli wyposażenie lokalu. Kiedy opuścili budynek, jeden z awanturników uszkodził dystrybutory z paliwem. Straty oszacowano na ponad 6 tysięcy złotych. Mężczyzna trafił już do aresztu. Dziś zostanie przesłuchany.

Dochodziła godzina 22, gdy kilku młodych mężczyzn weszło do baru na stacji benzynowej w Dąbrówce. Po chwili między nimi a jednym z klientów doszło do sprzeczki. Podczas awantury mężczyźni pobili klienta baru i zniszczyli wyposażenie lokalu. Gdy po kilku minutach wyszli na zewnątrz, jeden z nich uszkodził dwa dystrybutory do tankowania pojazdów.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, błyskawicznie ustalili personalia napastników. Dzięki nagraniom z monitoringu wpadli na trop uczestnika awantury, który uszkodził dystrybutory. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Natychmiast został on zatrzymany. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Straty oszacowano na około 6 tys. zł.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z KPP w Nisku.

Powrót na górę strony