Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podinspektor Anna Mucha ponownie w szeregach mazowieckiej Policji

Data publikacji 07.07.2016

Popularna aktorka Anna Mucha wcieliła się w postać podinspektora Policji i wzięła udział w nagraniu w ramach 9. Edycji Spotkań Filmowych "Kameralne Lato 2016". Efekt pracy młodych filmowców będzie można zobaczyć już w sobotę w czasie uroczystego finału festiwalu filmowego. Współorganizatorem festiwalu jest Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu.

Trwa tegoroczna edycja „Kameralnego Lata”. Przed jego uczestnikami jednak jeszcze mnóstwo pracy. Do soboty muszą zmierzyć się z postprodukcją etiud, które powstały w ciągu ostatnich dni. Efekt ich pracy będzie można zobaczyć już w sobotę w czasie uroczystego zakończenia festiwalu, które odbędzie się w kinie Helios.

Dzięki zaangażowaniu mazowieckich policjantów w proces twórczy, etiudy będą niosły ze sobą także przesłanie prospołeczne. „Kameralne Lato” stworzyło również możliwość realizacji dwóch filmów, w których uczestniczyli policjanci. Jeden z nich będzie promował bezpieczne zachowania w internecie, a w drugim skupiono się na bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

W jednym ze spotów wystąpiła ambasadorka festiwalu, czyli Anna Mucha, która ponownie założyła policyjny mundur. Dzisiaj odbędzie się także „Kameralne Lato Dzieciom” oraz zacznie się konkurs główny tegorocznego festiwalu.

Od godz. 16 w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia” będzie można zobaczyć statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej, czyli Oscara, którego otrzymali twórcy „Idy”.

(KWP Radom / mm)

  • akcja planu filmowego
  • jeden z kadrów nagrania - policjanci prowadzą zatrzymaną
  • plan filmowy - na pierwszym planie aparat - w obiektywie widoczna Anna Mucha w policyjnym mundurze
Powrót na górę strony