Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa żony - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa żony

Data publikacji 11.07.2016

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa żony. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozić mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Policja w Wyszkowie o zdarzeniu została poinformowana w miniony czwartek (7 lipca 2016) w nocy. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że na prywatnej posesji na terenie gminy Wyszków doszło do kłótni między małżonkami. W jej czasie kobieta miała zostać kilkakrotnie ugodzona ostrym narzędziem. Gdy policjanci dotarli na miejsce potwierdziło się, że 26-letni mężczyzna zadał swojej żonie kilka ciosów w klatkę piersiową, po czym uciekł. Pokrzywdzona z ranami kłutymi klatki piersiowej w stanie zagrażającym jej życiu została przetransportowana do szpitala.

Następnego dnia policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę. W chwili zatrzymania 26-latek miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

(KWP Radom /dk)

Powrót na górę strony
Polska Policja