Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca staranował ogrodzenie

Data publikacji 01.01.2008

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 28-letniego obywatela Czeczenii. Anzor Z. kierując swoim volvo, stracił panowanie nad samochodem i wpadł na ogrodzenie jednej z posesji, uszkadzając znajdujący się w tym miejscu zawór gazowy. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Mundurowi namierzyli go kilka ulic dalej. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu.

20 minut po północy policjanci pruszkowskiej drogówki otrzymali informację o zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Promyka. Przypadkowy przechodzień zauważył volvo, którego kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Świadek zdarzenia pomógł opuścić pojazd pasażerom, kobiecie i dziecku, a następnie powiadomił służby miejskie. W tym czasie kierowca i towarzyszące mu osoby oddalili się.

Natychmiast po otrzymaniu informacji policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy zdarzenia. 28-letniego Anzora Z. mundurowi namierzyli kilka ulic dalej. Mężczyzna przyznał się do kierowania samochodem. Badanie trzeźwości wykazało, że w jego organizmie znajdowało się prawie 1,5 promila alkoholu. Anzor Z. został przewieziony do policyjnego aresztu.

Uszkodzoną instalację gazową zabezpieczyła straż pożarna i pogotowie gazowe.
Powrót na górę strony