Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy osoby zatrzymane, w związku z zabójstwem

Data publikacji 01.01.2008

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek z zabójstwem, do którego doszło w nocy z 30 na 31 grudnia. Zwłoki młodego mężczyzny znalazł, wczoraj nad ranem, mieszkaniec osiedla przy Młynarskiej, gdy wyszedł na spacer z psem. Już po kilku godzinach policjanci zatrzymali Michała P., Roberta A. oraz Katarzynę M., właścicielkę mieszkania, w którym miało miejsce tragiczne zdarzenie.

 Informacja o znalezieniu ciała młodego mężczyzny dotarła do policjantów z Woli wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 6 rano. Zwłoki zauważył przypadkowy przechodzień, który spacerował ze swoim psem, w pobliży ulicy Leszno. Mężczyzna natychmiast zadzwonił z tą informacją na alarmowy numer Policji. Po chwili na miejsce dotarły pierwsze patrole i pogotowie, a wkrótce po nich grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Lekarze pogotowia potwierdzili zgon.

Teren zdarzenia został zabezpieczony. Pracujący na miejscu funkcjonariusze, badając wszystkie ślady doszli do przekonania, że śmierć młodego mężczyzny miała miejsce gdzie indziej, a zwłoki zostały później przeniesione. Na podstawie uzyskanych informacji policjanci dotarli do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Leszno, w którym mogło dojść do tragedii. Jak się okazało, był to przysłowiowy strzał „w dziesiątkę”. W mieszkaniu funkcjonariusze nie zastali nikogo z domowników, ale widoczne były próby zatarcia pozostałości po tragicznej bójce lub awanturze. Kryminalni szybko namierzyli właścicielkę mieszkania, 28-letnią Katarzynę M. Kobieta została zatrzymana na terenie Ochoty. Razem z nią mundurowi zatrzymali 24-letniego Michała P. oraz 35-letniego Roberta A. Wszystkie osoby mają prawdopodobnie związek z zabójstwem. Jutro o ich dalszym losie zadecyduje sąd.
Powrót na górę strony