Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójstwo osiemnastolatki

Data publikacji 01.01.2008

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 18-letniej kobiety, której ciało zostało znalezione dzisiaj rano. Jak ustalili śledczy, dziewczyna ostatni raz widziana była na dyskotece w miejscowości Suchowola.

W sprawie śmierci 18-letniej mieszkanki gm. Siemień (pow. parczewski) została powołana specjalna grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci ustalili, że 18-latka wczorajszej nocy bawiła się na dyskotece w miejscowości Suchowola. Ostatni raz widziano ją przed lokalem około północy. Dzisiaj rano zwłoki dziewczyny zostały znalezione 2 kilometrów od dyskoteki. Okoliczności wskazują na to, że 18-latka została zamordowana. Śledczy przypuszczają, że mogło dojść do zabójstwa na tle seksualnym.

Policja zwraca się do wszystkich osób, które były uczestnikami wczorajszej zabawy w miejscowości Suchowola i mogły widzieć 18-latkę, być może także w towarzystwie innych osób, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim pod nr tel. (083) 352 84 07 lub pod nr tel. alarmowego Policji 997.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich kobiet będących uczestniczkami wszelkiego rodzaju zabaw, imprez i spotkań towarzyskich o zachowanie szczególnej ostrożności i środków bezpieczeństwa w relacjach z osobami nieznanymi.
Powrót na górę strony