Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Złoty laur" dla najlepszego artykułu "Policja 997"

Data publikacji 13.07.2016

Artykuł śląskiej policjantki pt. „Biegają nie tylko dla siebie...” został wyróżniony przez "Komunikator 997" i nagrodzony "Złotym laurem". Sierż. szt. Magdalena Szust - oficer prasowy jastrzębskiej komendy opisała w nim policyjnych biegaczy, których łączy nie tylko pasja, ale i chęć niesienia pomocy. Mowa o grupie „Galopujących Ślimaków”, którą tworzą m.in. mundurowi z Jastrzębia Zdroju i Cieszyna.

W 53 numerze „Komunikatora 997", elektronicznego dodatku do miesięcznika „Policja 997” ukazał się artykuł pt. „Biegają nie tylko dla siebie...” Przygotowała go sierż. szt. Magdalena Szust - oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Autorski tekst policjantki został wyróżniony przez magazyn "Złotym laurem" za najlepszy artykuł.

Autorka opisuje w nim grupę „Galopujących Ślimaków”, która powstała z myślą o integracji sympatyków biegania. W gronie kilkunastu osób, które wchodzą w jej skład, są także policjanci z Jastrzębia-Zdroju oraz Cieszyna. Biegaczy łączy nie tylko wspólna pasja, ale i chęć niesienia pomocy chorym dzieciom.

Co ciekawe autorka komunikatu sama jest członkiem grupy i bierze udział w wielu sportowych inicjatywach dedykowanych chorym dzieciom. Sportowcy mają za sobą już kilka startów w biegach charytatywnych, a to nie koniec... Już we wrześniu zmagania policjantów, jak i pozostałych członków grupy będzie można śledzić podczas kolejnej edycji Jastrzębskiej Dziesiątki.

Więcej o "Galopujących Ślimakach" można przeczytać w komunikatorze „Policja 997”.

(KWP Katowice / mm)

  • art. w Gazecie 997
  • art. w gazecie 997
Powrót na górę strony