Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka dilera

Data publikacji 02.01.2008

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 400 tabletek ekstazy, blisko 46 gram amfetaminy i ponad 382 porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy w jednym z mieszkań porcjował środki odurzające. Policjanci sprawdzają teraz, gdzie miały trafić zabezpieczone przez nich narkotyki.

Policjanci z komendy powiatowej w Lwówku Śląskim na podstawie uzyskanych informacji weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Zastali tam 24 – letniego mężczyznę. Jak się okazało, był on zajęty właśnie porcjowaniem narkotyków. Kiedy kryminalni weszli do lokalu dzielił, ważył i pakował środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli łącznie 401 tabletek ekstazy, blisko 46 gram amfetaminy i ponad 382 gramy marihuany. Wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na kwotę około 10 000 zł. Można z nich uzyskać około 2000 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wystąpili już do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozić mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają teraz, gdzie narkotyki miały trafić.

Powrót na górę strony