Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bił uczestników balu

Data publikacji 02.01.2008

Nietypowo, bo od założenia ochraniacza na zęby, rozpoczął przygotowania do sylwestrowej zabawy 19-letni mieszkaniec gminy Krokowa. Potem zaczepiał uczestników imprezy. Kiedy rzucił się z pięściami na obecnych tam kobietę i mężczyznę, zawiadomiono Policję. Agresywny nastolatek trafił do aresztu. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się na balu sylwestrowym w miejscowości Prusewo. Jednym z jego uczestników był 19-letni Artur M. Młody chłopak, oprócz eleganckiego stroju, zaopatrzył się także w ochraniacz na zęby. Tak przygotowany wybrał się na imprezę. Już na miejscu zaczął prowokować i zaczepiać uczestników balu. Kiedy okazało się, że biesiadnicy nie reagują na jego zaczepki, postanowił poszukać wrażeń gdzie indziej.

Jego pierwszą ofiarą padła mieszkanka Prusewa, którą uderzył pięścią w twarz. Następnie rzucił się młodego mężczyznę, którego również bił po twarzy. Oboje doznali licznych obrażeń głowy. Widząc, co się dzieje uczestnicy zabawy wezwali Policję. Funkcjonariusze od razu zatrzymali awanturującego się nastolatka. Jak się okazało, mężczyzna był pijany, we krwi miał 1 promil alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za pobicie grozi mu do 3 lat więzienia.

Powrót na górę strony