Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za kierownicą, po amfetaminie i z kradzionym telefonem

Data publikacji 02.01.2008

Policyjni wywiadowcy zatrzymali na Pradze Południe Sebastiana Ł. Mężczyzna wpadł, gdy funkcjonariusze skontrolowali Hondę, którą się poruszał. Przy kierowcy znaleźli telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Dodatkowo okazało się, że Sebastian Ł. usiadł za kierownicą po zażyciu narkotyków.

10 minut po godzinie 22:00 przy ulicy Kinowej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli Hondę. W trakcie interwencji funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy telefon komórkowy. Po sprawdzeniu numeru aparatu w policyjnej bazie okazało się że telefon został zgłoszony jako utracony w wyniku kradzieży. Sebastian Ł. udawał bardzo zaskoczonego wynikiem sprawdzenia. Mężczyzna nie był jednak w stanie konkretnie wyjaśnić, w jaki sposób nabył telefon. Aparat został zabezpieczony.

W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że mężczyzna kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Sam przyznał, że zażywał wcześniej amfetaminę. Sebastian Ł. odpowie za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie policjanci przedstawią prawdopodobnie również zarzut paserstwa.

Powrót na górę strony