Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana dziupla samochodowa i odzyskane kradzione auta

Data publikacji 21.07.2016

Policjanci z Siedlec zlikwidowali „dziuplę” samochodową, w której znajdowało się aż siedem kradzionych na terenie kraju pojazdów i wiele części samochodowych. Do prawowitych właścicieli wrócą auta o wartości blisko 1 mln złotych. W związku z prowadzonym śledztwem aresztowano już jedną osobę. Sprawa jest rozwojowa.

Do realizacji sprawy doszło dzięki operacyjnym ustaleniom siedleckich kryminalnych. Podczas przeszukania „dziupli” odnaleźli aż 7 samochodów figurujących w policyjnych bazach, jako kradzione.

Policjanci zabezpieczyli 2 jaguary, 2 hondy, range rovera, volkswagena oraz ciężarowy samochód renault. Wartość tylko dwóch jaguarów i range rovera to ok. 600 tysięcy złotych. Jak ustalono, samochody zostały skradzione na terenie Warszawy oraz w zachodniej Polsce. Podczas przeszukania znaleziono też 14 silników i szereg innych części samochodowych. Funkcjonariusze ustalają teraz czy i one pochodzą ze skradzionych wcześniej pojazdów.

W związku z tą sprawą zatrzymano 37–letniego mieszkańca powiatu siedleckiego, który wynajmował warsztat. Prokuratura przedstawiła mu zarzuty związane z kradzieżami i paserstwem. Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w tej sprawie przez funkcjonariuszy materiałami zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na najbliższe 3 miesiące.

(KWP Radom / mm)

  • skradzione pojazdy
  • skradzione pojazdy
  • policjant w dziupli samochodowej

Film Zlikwidowana dziupla samochodowa i odzyskane kradzione auta

Opis filmu: Zlikwidowana dziupla samochodowa i odzyskane kradzione auta

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zlikwidowana dziupla samochodowa i odzyskane kradzione auta (format flv - rozmiar 9.58 MB)

Powrót na górę strony