Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebiezpieczny bandyta zatrzymany

Data publikacji 13.03.2006

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie zostali powiadomieni o ciężkim pobiciu 77letniej kobiety. Znalazła ją w mieszkaniu córka, która powiadomiła pogotowie i policję.

Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala w Lipnie, gdzie przebywa pod opieką lekarską. Do tej pory jest nieprzytomna. W efekcie podjętych na miejscu zdarzenia działań policjanci znaleźli butelkę po tanim winie o nazwie „Śliwka”.Ustalono, że takie wino kupował wczoraj w jednym ze sklepów znany policjantom z przestępczej działalności 25. letni mieszkaniec Lipna. Po tych ustaleniach policjanci udali się natychmiast do jego mieszkania. Mężczyzna ten jeszcze spał, jego ubranie – odzież a także buty – było pokryte śladami krwi. Przy zatrzymanym mężczyźnie znaleziono przedmioty skradzione poszkodowanej - dwie talie kart do gry, klucze oraz metalową broszkę.

Zatrzymany mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – wynik 0,00% oraz badaniu testerem narkotyków i to badanie dało wynik pozytywny. Zatrzymany mężczyzna został zatrzymany. Jak i kiedy doszło do tego rozboju ustalamy, brak kontaktu z poszkodowaną utrudnia dokonanie pełnych ustaleń. Stan zdrowia poszkodowanej i odniesione przez nią obrażenia wskazują, że bandyta był bardzo brutalny wobec swojej ofiary.
Powrót na górę strony