Policjanci przyszli z pomocą na czas - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przyszli z pomocą na czas

Data publikacji 28.07.2016

Zdesperowany 46–latek zatelefonował do centrum powiadamiania ratunkowego i poinformował, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki natychmiastowej reakcji, zarówno pracowników centrum, jak i szubińskich policjantów nie doszło do tragedii. Mężczyzna w porę trafił pod opiekę służb medycznych.

Wczoraj (27.07.16) około 13.00 dyżurny nakielskiej policji został powiadomiony przez pracownika wojewódzkiego centrum powiadamiana ratunkowego, że jeden z operatorów rozmawia właśnie z mężczyzną zamieszkałym we wsi pod Szubinem, który oznajmił, że zamierza popełnić samobójstwo.

Nie było czasu do stracenia. Mundurowi natychmiast zareagowali na to wołanie o pomoc. Operator WCPR kontynuował rozmowę z niedoszłym samobójcą, natomiast pod ustalony adres dyżurny pilnie skierował dzielnicowych z komisariatu w Szubinie. Policjanci zastali w mieszkaniu zdesperowanego 46–latka. Ze względu na stan psychiczny w jakim znajdował się mężczyzna na miejsce wezwane zostało pogotowie. Mężczyzna w porę trafił pod opiekę lekarzy-specjalistów.

(KWP Bydgoszcz /dk)

Powrót na górę strony
Polska Policja