Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomogli 81–letniej kobiecie, którą w zamkniętym mieszkaniu przygniotła szafa

Data publikacji 29.07.2016

Wrocławscy policjanci pomogli starszej kobiecie, która wzywała pomocy. Okazało się, że na poszkodowaną przewróciła się w mieszkaniu szafa, która dodatkowo spowodowała uraz jej nogi. Interwencję utrudniał fakt, że drzwi wejściowe były zamknięte i nie można było nawiązać żadnego kontaktu z wzywającą pomoc. Funkcjonariuszom w wejściu do mieszkania pomogli strażacy. Kobieta z urazem nogi została przewieziona do szpitala.

W nocy policjanci otrzymali informację o tym, że z jednego z mieszkań na wrocławskim Psim Polu dobiega głos osoby wzywającej pomocy. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy. Policjanci po sprawdzeniu okolicy zlokalizowali mieszkanie, z którego dochodziły odgłosy. Niestety drzwi wejściowe były zamknięte.

Pomimo prób nie udało się nawiązać kontaktu z osobą, która wzywała pomocy. W związku z tym policjanci wezwali do pomocy strażaków, którzy pomogli wejść funkcjonariuszom do mieszkania przez okno.

Po wejściu do środka okazało się, że w mieszkaniu znajdowała się 81-letnia kobieta, na którą przewróciła się szafa przygniatając pokrzywdzoną. Kobieta doznała obrażeń nogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało starszą panią do szpitala, celem udzielenia dalszej pomocy.

(KWP Wrocław / mm)

Powrót na górę strony