Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do apteki i schował w wersalce na zapleczu

Data publikacji 04.01.2008

Lidzbarscy policjanci zatrzymali 42-letniego włamywacza do apteki. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w wersalce stojącej na zapleczu. Tam też schował skradzione medykamenty o wartości 2000 złotych. Teraz grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła godzina 1.00 w nocy, gdy lidzbarscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wybiciu szyby w jednej z miejscowych aptek. Natychmiast pojechali na miejsce. Tam zauważyli wybite okienko w drzwiach budynku. Postanowili sprawdzić, czy nikogo nie ma w budynku. W trakcie sprawdzania pomieszczeń apteki, w jednym z nich znaleźli mężczyznę. Jak się okazało, włamywacz ukrył się w wersalce. 42-latek schował tam także plecak wypełniony lekarstwami. Andrzej K. został zatrzymany. Trafił do komendy. Tu zbadano jego stan trzeźwości. Okazało się, że 42-latek miał około 1 promila alkoholu we krwi. Właściciel apteki wycenił skradzione medykamenty na kwotę 2000 złotych.

Po wytrzeźwieniu mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony