Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zaopiekowali się wrzuconymi do rzeki psami

Data publikacji 04.08.2016

Przed chwilą zakończyła się akcja ratowania porzuconych nad Bugiem psów. Nieustalony do tej pory sprawca wyrzucił je do rzeki. Przestraszone psy utrzymywały się na konarze drzewa. Teraz zwierzętami zajęli się włodawscy policjanci. Mundurowi ustalają okoliczności zdarzenia i poszukują właściciela zwierząt.

Dziś (04.08) dyżurny włodawskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie. Z przekazanej informacji wynikało, że ktoś z samochodu wyrzucił do rzeki dwa psy. Na miejsce wysłany został patrol. Policjanci zauważyli dryfujące w rzece dwa psy, który starały się utrzymać na przewróconym konarze drzewa.

Przed chwilą zakończyła się akcja ratowania psiaków.  Wyłowili je włodawscy strażacy, a później zabrali na komendę mundurowi. Policjanci kupili zwierzakom karmę i dali pić.  Psy są bardzo przestraszone i wylęknione.

Trwa ustalanie ich właściciela oraz okoliczności zdarzenia.

Ktokolwiek posiada informację na ten temat proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie – tel. 997 lub 82 5727 290 lub do Wydziału Kryminalnego 82 5727224. Zapewniamy anonimowość.

KWP Lublin / ig

  • Policjanci zaopiekowali się wrzuconymi do rzeki psami
  • Policjanci zaopiekowali się wrzuconymi do rzeki psami
  • Policjanci zaopiekowali się wrzuconymi do rzeki psami
Powrót na górę strony