Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka kolejnego dilera

Data publikacji 04.01.2008

Kryminalni ze Starych Babic zatrzymali narkotykowego dilera. W mieszkaniu 25-letniego Artura B. znaleźli środki odurzające. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 55 gram marihuany, 27 gram kokainy oraz elektroniczną wagę. Teraz za popełnione przestępstwo może on spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Gdy tylko kryminalni uzyskali informację o młodym dilerze, od razu zajęli się tą sprawą. Szybko ustalili, gdzie mieszka mężczyzna, który zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków. Najpierw obserwowali budynek, w którym miał przebywać, a gdy mieli już pewność, postanowili wkroczyć do akcji.

Wczoraj kilka minut po godzinie 16.00 zatrzymali 25-letniego Artura B. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli ponad 55 gram marihuany oraz 27 gram kokainy i wagę elektroniczną, a także wykaz osób i przypisanych do nich kwot. Wszystko to, łącznie z telefonami komórkowymi, zostało zabezpieczone. Na poczet przyszłej kary kryminalni zabezpieczyli także pieniądze w kwocie 910 złotych. Mężczyzna razem ze swoim towarem trafił do komendy w Babicach.

Od rana tą sprawą zajmują się dochodzeniowcy. Muszą teraz ustalić, od jak dawna, komu i gdzie Artur B. sprzedawał narkotyki. Policjanci postawią mu zarzut handlu środkami odurzającymi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony